دعوت از دوستان

 

 

 

دعوت از دوستان

در پایان مراحل خرید سیم کارت، یک کد دعوت به شما داده می شود. با ارسال این کد به دیگران شما می توانید از جوایز و امتیازات ویژه آپتل بدون قرعه کشی بهره مند می شوید:
• به ازای هریک از سیم کارت هایی که با کد دعوت شما خریداری می شود، ۲۰۰۰۰ امتیاز به کیف پول شما در اپلیکیشن آپ اضافه می شود. (دعوت مستقیم)
• به ازای هریک از سیم کارت هایی که با کد دعوت زیرمجموعه شما ثبت وفعالسازی می شود، ۱۰۰۰۰ امتیاز به کیف پول شما در اپلیکیشن آپ اضافه می شود. لطفا در نظر داشته باشید، زیرمجموعه شما در شبکه آپتل کسانی هستند که قبلا با کد دعوت شما سیم کارت خود را خریداری و فعالسازی کرده اند. (دعوت غیرمستقیم)
لازم به ذکر است؛ هیچ گونه محدودیتی برای دعوت دیگران با استفاده از این کد وجود نداشته و شما می توانید درخت دعوت خود را تا بینهایت افزایش دهید.

درخت دعوت

با افزایش تعداد کسانی که با کد دعوت شما اقدام به خرید سیم کارت می کنند، درختی از دعوتی ها زیر نام شما شکل می گیرد که با استفاده از آن هم شما و هم زیرمجموعه هایتان می توانید از جوایز و امتیازات ویژه آپتل بهره مند گردید:

  •  اولین باری که تعداد اعضای زیرمجموعه شما به ۷ نفر برسد، ۳۰ هزار امتیاز به کیف پول شما در اپلیکیشن آپ اضافه می شود.

 

  •  اولین باری که تعداد اعضای زیرمجموعه شما به ۷۳ نفر برسد، یک عدد گوشی آیفون به شما اهدا شده و هزار امتیاز به هریک از اعضای زیرمجموعه تان تعلق می گیرد.

 

  •  اولین باری که تعداد اعضای زیرمجموعه شما به ۷۳۳ نفر برسد، ۱۰ میلیون تومان وجه نقد به شما اهدا شده و هزار امتیاز به هریک از اعضای زیرمجموعه تان تعلق می گیرد.

متقاضیان جدید می توانند در زمان خرید سیم کارت با استفاده از کد دعوتی که دیگران در اختیارشان قرار می دهند، هریک از سیم کارت های ۱۷۳ هزار تومانی آپتل را به قیمت ۱۳۳ هزارتومان خریداری کنند.